Vytvorenie marketingového plánu predaja

Jednoduché a účinné reklamné tipy

Aké lacné a účinné prostriedky reklamy máte k dispozícii?

Leták A4

Umiestňuje sa na vchodové dvere, nástenky v domoch, hydranty a na ďalšie vhodné miesta v dome a okolí domu/bytu, kde sa nachádza predávaná nehnuteľnosť.

Plastové cedule/plachta na nehnuteľnosti

Pokiaľ je to možné, dá sa zavesiť napr. pod okna bytu. Uchytí sa napr. za výstupky alebo otvory v parapetoch okien, za duté výstupky, do ktorých sa umiestňujú štátne vlajočky apod. Pri domoch a pozemkoch je to jednoduchšie napr. na plot.

Pohľadnica A6

Obojstranná. Dáva sa v okolí predávaného bytu, domu, pozemku, chalupy. Napr. do schránok alebo za stierače áut (je potrebné zvážiť počasie v najbližších hodinách).

Internet

Reklama na realitných servroch je pre majiteľov často zadarmo. Využijte toho a dajte ich všade kam môžete.

e-Pohľadnice A5

Rovnaké informácie ako na pohľadnici A6. Posiela sa na kontakty z databáze, podľa toho akú má kupujúci predstavu o nehnuteľnosti. Posielajú sa jednotlivo z dôvodu nezahltenia príjemcu, ktorý tak bude mať dostatok času na preštudovanie ponuky a nebude skákať z jednej na druhú. Nerozosielajú sa hromadne, kvôli utajeniu databáze a kvôli zákonu o ochrane osobných údajov.

Anonymný oznam

Predám dom, byt, pozemok……..v tejto lokalite. Na malé lístočky napíšte túto jednoduchú vetu s ďalším základným popisom Vašej nehnuteľnosti a vylepte ju v okolí, nevynechajte supermarkety a ďalšie obchody.

späť na obsah
|
pokračovať