O nás

Komplexný systém pre predaj a prenájom nehnuteľností vlastníkom.

Tento server na adrese www.vlastnici.sk je jediným realitným portálom, skutočne zameraným na potreby vlastníkov nehnuteľností, ktorý im poskytuje široký okruh individuálnych služieb. Môžete predávať sami alebo prostredníctvom realitnej kancelárie. S našou pomocou to bude vždy profesionálne a výhodnejšie než doteraz. Ako jediný vám umožňuje profesionálne a bez cudzej pomoci predávať, prenajímať a kupovať nehnuteľnosti a ušetriť tak peniaze na realitných províziách. Môžete si tu vybrať zo širokej ponuky nehnuteľností. V záujme komplexnosti je umožnené inzerovať aj realitným kanceláriám, ktorá je viditeľne odlíšená tak, aby aj vlastník, ktorý nemá čas a možnosti nehnuteľnosť predávať alebo kupovať bez ich pomoci mohol získať to, čo od realitného trhu očakáva.

S nami však ako vlastník môžete mať svoje realitné transakcie pod kontrolou.

Vlastníci.sk - Najlepší realitný server pre vlastníkov nehnuteľností.

Chcete predať sami?! Tu si môžete zvoliť možnosť, ktorá Vám najviac vyhovuje. S nami províziu platiť nemusíte. A budete vedieť, ako všetko prebehne. Pod Vašou kontrolou

Tento materiál obsahuje základné informácie o serveri, náhľady jednotlivých stránok a možnosti a tipy ako môžete sami predať, prenajať, kúpiť vysnívanú nehnuteľnosť.

Obsah


Možnosti inzercie nehnuteľností

Server vlastníci ponúka priamym vlastníkom možnosť profesionálne inzerovať a predávať svoju nehnuteľnosť. Stačí si zvoliť realitný plán zadarmo a zaregistrovať sa.

Realitný plán

Kým sa pustíte do predaja, ujasnite si svoj plán predaja (prenájmu) nehnuteľnosti, tzv. realitný plán. Voľbou realitného plánu si musíte ujasniť niektoré základné faktory, ktoré sú s predajom alebo s prenájmom spojené. Ako si nadefinovať Váš realitný plán sa dozviete tu.

Ako na inzerciu? Zadarmo.

Objednať možno pomocou internetu. Vyberte si realitný plán, zadajte informáciu o nehnuteľnosti a odošlite. Súčasťou výberu realitného plánu je registrácia, behom ktorej si vytvoríte užívateľské meno a heslo. Pomocou týchto údajov bude možné neskôr upravovať informácie o ponúkaných nehnuteľnostiach. Pak bude aktivovaná Vaša ponuka s kontaktnými údajmi. V prípade voľby realitného plánu s asistenciou, Vás bude kontaktovať právník, ktorý vám vypracuje zmluvy pre predaj alebo prenájom dľa tarifu.

Všeobecné špecifikácie

  1. Správa ponúk sa uskutočňuje pomocou reklamného a realitného systému vlastníci.sk
  2. Vlastníci nevytvárajú ani neupravujú ponuku a reklamu klienta.
  3. Text inzercie a obrázky nesmú byť v rozpore so zákonmi SR

Často kladené otázky