Prenajímateľ

Sprievodca - krok 1

Vlastnici.sk sú prvý a jediný komplexný obchodný systém v Slovenskej republike, ktorý dovoľuje vlastníkom nehnuteľností profesionálne ponúkať nimi vlastnené nehnuteľnosti, vybrať spôsob predaja a prenájmu, podľa toho, ako veľmi sa chcú v celom procese obchodu angažovať a úspešne ich predať alebo prenajať bez toho aby museli platiť províziu realitnej kancelárii. Nieje tu žiadne riziko, ani záväzky z vašej strany. Namiesto toho ušetríte desiatky až stovky tisíc.

Vlastníci.sk vytvárajú jedinečný priestor na internete, kde sa stretávajú vlastníci nehnuteľností so záujemcami o kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Tu nemusíte platiť provízie a môžete si svoje obchody zariadiť priamo, bez realitky.

Zadarmo dokiaľ neprenajatý

Zahŕňa textovú inzerciu, možnosť vložiť až 10 fotografií. Dĺžka textu až 3000 znakov na popis nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť bude na www.vlastnici.sk pokiaľ nebude predaná či prenajatá

Zvoliť tento plán

Zadarmo


Zmluvná asistencia

Plán zahrnuje:

  • Služby skúseného právnika, ktorý Vám pomôže so zmluvami a podľa potreby v celom procese obchodu.
  • Poplatek za zmluvu cez internet: 200 EUR

Ak si chcete objednať naše služby, ktoré Vám pomôžu s riešením obchodných a zmluvných vzťahov, vrátane návrhu zmluvy, vyplňte priložený dotazník a odošlite nám ho. Obratom Vás bude kontaktovať asistentka Vášho osobného poradcu, ktorá Vám s Vašim osobným poradcom dohodne osobnú schôdzku. Pokračovanie TU.


Individuálny plán

Ste developer, investor do realít alebo človek, ktorý má na predaj alebo prenájom viac nehnuteľností? Vlastnici.sk vytvorili program, ktorý vám pomôže efektívne inzerovať, predávať alebo prenajímať nehnuteľnosti. Každá nehnuteľnosť, ktorú umiestnite na vlastnici.sk bude mať nasledujúce výhody: 20 fotografií, štatistiku nehnuteľnosti, letáky a mnoho ďalších výhod.

Zvoliť tento plán


 

Vyberte si jeden z programov, , ktorý sa stane základom vášho profesionálneho plánu predaja nehnuteľnosti